Заробляйте 50% з комісій кожен раз

Запрошуйте друзів. Заробляйте криптовалюту разом
Заробляйте 50% з комісій кожен раз, коли ваші друзі торгують на Richamster.

Запросити зараз

Використовуйте унікальне посилання, щоб запросити своїх друзів за допомогою повідомлення або через електронну пошту. Ви можете розміщувати посилання або QR-код для запрошення.

Як це працює?
Коли людина переходить по Вашому реферальному посиланню, потрапляє на стандартну сторінку, але ми знаємо що користувач прийшов по Вашому запрошенню. Після проходження реєстрації ми закріплюємо його за Вами і з цього моменту Ви бачите його в списку своїх рефералів. До того як він почне торгувати біля нього буде підсвічуватися червоний кружечок. Якщо Ви бачите що час йде, а реферал так і підсвічується червоним, ви можете поспілкуватися з ним і допомогти йому вирішити складні питання. Навіщо? З кожної торгової операції біржа бере комісію 0,25-0,00% (в залежності від статусу користувача). Половина коміссії йде біржі, а друга потрапляє на ваш реферальний рахунок.

Що таке реферальний рахунок?
Це ваш баланс на котрий зараховуються комісії від ваших рефералів. Комісії падають в тій валюті, в якій знімаються з реферала. Так як розмір однієї такої транзакції досить маленький, вони накопичуються від всіх рефералів в одному місці і ви можете дивитися чим ваші реферали торгують більш активно.

Як перевести гроші на баланс?
На вашій сторінці реферальної програми Ви можете бачити параметр "Виведення монет в місяць". Він залежить від рівня вашого статусу. Розглянемо приклад. Припустимо у Вас другий статус. Вам доступно два перекази. На реферальной програмі у вас накопичилися кошти в 4 валютах (BTC, LTC, KRB, ETH). Ви можете або виводити одну і ту ж валюту кілька разів на місяць, або вивести дві різні ((BTC, KRB) або ж активувати вищий статус для доступності перекладу всіх монет щомісяця.

Навіщо мені потрібна реферальная програма?
Вона дуже проста для старту і якщо Ви намагатиметеся розвинути свою реферальную мережу, це забезпечить вас стабільним пасивним доходом. Подивимось на цифрах. Припустимо по вашому посиланню прийшло 100 чоловік. 10 з них виявилися неактивними. 60 - новачки (мають бюджет 0,01 BTC і здійснюють лише 30 транзакцій на місяць), 20 трейдери середньої руки (мають бюджет 1 - 0,1 BTC і здійснюють близько 500 транзакцій на місяць) і 10 великих трейдерів. (Бюджет кожного 1-10 BTC і роблять вони 500-5000 транзакцій за місяць).
З неактивних ви отримаєте 0
Початківці принесуть вам (60 * 30 * 0,01 * 0,0025) / 2 = 0,0225 BTC
Середні принесуть вам (20 * 500 * 0,5 * 0,0015) / 2 = 3,75 BTC
Великі трейдери принесуть вам (10 * 2500 * 5 * 0,0001) / 2 = 6,25 BTC
Зверніть увагу, ми занижували показники і сплачувані комісії, оскільки логічно, що більш просунуті користувачі будуть підвищувати свій статус для зниження комісії. Але навіть при цьому цифри вражають. До того ж використовуючи повний інструментарій, який нам надає інтернет, сотнею годі й обмежуватись. Адже у вас навіть друзів у соцмережах більше, а кожен з них це потенційно як мінімум +1 новачок.
Так що вперед до своєї першої сотні рефералів.