Повні стакани - повні кишені. Призовий фонд - 2200 KUB

Повні стакани - повні кишені. Призовий фонд - 2200 KUB

Акція наповнення стаканів повертається і цього разу ми наповнюємо BTC. Суть акції лишається тією.
Отже поїхали “Повні стакани BTC - повні кишені KUB”. Учасники акції розділять між собою 2200 KUB. З них 550 KUB отримають ТОП 10 по кількості набраних балів за весь період. Ще 1650 KUB буде розділено між всіма, хто хоча б раз потрапляв в топ-10 дня. За кожний набраний бал в ТОП дня вам буде нараховано 1 KUB тобто щодня додаватись 55 KUB (55*30=1650). Є сенс боротись постійно не просто за попадання в ТОП дня, а за якомога вищі місця. .
Але як потрапити в ТОП дня?
Необхідно виставити на біржі на продаж BTC в будь-якій парі по будь-якій ціні. Раз в день в різний час буде формуватись статистика. Той хто матиме найбільше виставленого на продаж BTC отримуватиме 10 балів, слідуючий за ним 9, наступний 8 і т.д до 1. Таким чином формується ТОП-10 кожного дня. В акції не приймає участь BTC, який не стоїть в лотах. Тож якщо ви маєте BTC на балансі, але не виставили його - ви не прийматимете участі.
А що робити якщо в акції я хочу прийняти участь але боюся продешевити з продажем? В такому разі ставте BTC по ціні, яка вас точно влаштує, наприклад за 10 000 000грн. Важливо щоб він був виставлений.
Я не бажаю світити свої баланси перед іншими
Ми піклуємося про конфіденційність ваших даних, і в той же час даємо можливість слідкувати за перебігом акції та своїм результатом. Тому як тільки користувач потрапляє в ТОП дня, йому присвоюється особистий номер і він зможе відслідковувати свою позицію в таблиці. Про присвоєння ІН користувачу буде повідомлено по e-mail або в Telegram (залежно як ми комунікували з вами раніше).
Якщо вам здається що ви б мали бути в ТОП але не отримали номер можете уточнити інформацію в телеграмі у @SilverMystery або написавши на [email protected].


Перший заліковий день 28.01.21 останній залікови день - 27.02.21. Вже до 27.02.21 переможці отримають свою нагороду і буде оголошено стакани, якої валюти ми наповнювати будемо наступними.