ПОВНІ СТАКАНИ WAVES- ПОВНІ КИШЕНІ KUB

🔥ПОВНІ СТАКАНИ WAVES- ПОВНІ КИШЕНІ💰💰💰 🏆 ПРИЗОВИЙ ФОНД - 1980 KUB 🤑

‼️Акція наповнення стаканів продовжується‼️ Цього разу ми наповнюємо WAVES 🌊🏄‍♂ Суть акції залишається тією ж, але розширюємо 🔝 до 1⃣1⃣ позицій.

💥Отже, поїхали: “Повні стакани WAVES - повні кишені KUB”.💥

✅ Учасники акції розділять між собою 1980 KUB. 🔻За кожний набраний бал в ТОП дня Вам буде нараховано 1 KUB в кінці акції, тобто щодня додаватиметься 66 KUB (55*30=1980). 🔻Є сенс боротись постійно, не просто за попадання в ТОП дня, а за якомога вищі місця🥇🏃‍♂

⁉️Але як потрапити в ТОП дня 🤷‍♂👇

✅ Необхідно виставити на біржі на продаж WAVES в будь-якій парі по будь-якій ціні. 🔻Раз на день в різний час буде формуватись статистика. 🔻Той, хто матиме найбільше виставленого на продаж WAVES, отримуватиме 11 балів, слідуючий за ним 10, наступний 9 і т.д до 1. 🔻Таким чином формується ТОП-11 кожного дня. 🔻В акції не приймає участь WAVES, який не стоїть в ордерах. 🔻Тож, якщо Ви маєте WAVES на балансі, але не виставили його - Ви не приймаєте участі.

⁉️А що робити, якщо в акції я хочу прийняти участь, але боюся продешевити з продажем 💁👇

✅ В такому разі ставте WAVES по ціні, яка вас точно влаштує, наприклад, за 10 000 грн. Важливо, щоб він був виставлений.

⁉️Я не бажаю світити свої баланси перед іншими!👇

✅ Ми піклуємося про 🔒 конфіденційність Ваших даних, і в той же час даємо можливість слідкувати за перебігом акції та своїм результатом. 🔻Тому, як тільки користувач потрапляє в ТОП дня, йому присвоюється особистий номер і він зможе відслідковувати свою позицію в таблиці. 🔻Про присвоєння ІН користувачу буде повідомлено по e-mail або в Telegram (залежно, як ми комунікували з Вами раніше). 🔻Якщо вам здається, що ви б мали бути в ТОП, але не отримали номер, можете уточнити інформацію в Telegram у адміна @SilverMystery або написавши на [email protected]

‼️Перший заліковий день 1.05.2021, останній заліковий день - 30.05.2021.‼️ 🏆 Вже до 31.05.2021 переможці отримають свою нагороду і буде оголошено, стакани якої валюти ми будемо наповнювати наступними.

Tags